Blog - novinky

 

My nevíme kdo slaví a kdo ne Mezinárodní den žen (ve zkratce MDŽ), ale každopádně si myslíme, že nejaká kytička či drobný dárek každé dámě polichotí.
Takže pánové, je zde možnost překvapit svou ženu či partnerku. Určitě si to ocení a Vás to taky nebude moc stát a můžete ztrávit příjemné chvíle v lázních Gyor.
8. března nabízíme...

Ředitelství maďarských dálnic a silnic uveřejnilo dobrou zprávu krátce po novém roce ohledně použití dálnic a silnic na území Maďarska.
Motorista, který najede omylem bez platné známky na placený úsek dálnice nebo rychlostní silnice má ještě 60 minut na nákup dálniční známky. Pokud tedy bude mít již známku nakoupenou počínaje od najetí na...

Od jara letošního roku (pravděpodobně už od května) zahájíme provoz v tomto bývalém penzionu. Bude však celá budova a interiér do detajlu obnovená. Velkolepá obnova podle našich představ povede k tomu, že budeme moct nabízet vedle našich lázní eksklusivní hotel s vysokou úrovní služeb. Bude to v lázních Gyor jediný hotel v těsném sousedství lázní....