Lázně Rába Quelle v rekonstrukci do konce roku 2023. Doporučujeme:
Lázně Mosonmagyaróvár | Lázně Lipót | Lázně Hegykő | Lázně Bükfürdő
Nový hotel HegiQ**** na území lázní v Hegykő


Často se ptáte


C

Cena vstupenek pro jednotlivce v lázních Gyor - Ráb

Vždy aktuálni ceny vstupenek najdete v odkazu Ceny služeb

Zakoupená celodenní vstupenka neumožňuje přerušit koupání, opustit lázně a vrátit se zpět. Tuto možnost mají výhradně hosté ubytované v našem hotelu Rába Quelle. Ceny ubytování obsahují uvítací koktejl podávaný na recepci, bohaté snídaně formou švédských stolů, vstupenku pro každou osobu do léčivých a zážitkových lázní Rába Quelle a do všech saun včetně převlékající skřínky (vchod do lázní 90 kroků od hotelu), hosté našeho hotelu poslední den pobytu po opuštění pokoje (po 10 hodině) ještě celý den mohou využít služby lázní, koupací plášť a ručník, parkování buď těsně u hotelu nebo 100 kroků na parkovišti lázní.

Cena vstupenek pro skupiny v lázních Győr-Ráb

Poskytují se slevy pro skupiny za předpokladu dodržení učitých podmínek. Další informace

D

Dálniční známka

Potřebuji při cestě do Győru z Rusovcích dálniční známku?
Ne, pokud se vyhnete rychlosní silnici M15 a dálnici M1. Z Rusovcích od starého přechodu dojedete do starý přechod Rajka pak po opuštění starých budov najeďte na silnici 150 (odbočte vlevo) a pokračujte do Mosonmagyaróvár. V centru města pokračujte po silnici č. 1 (ne M1 - to je směr na dálnici). Do Győru dorazíte zhruba za 1 hodinu a ujedete do cíle zhruba 55 km. Podrobný popis jak se k nám dostanete

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy v hodnotě 5 a 50 000 Ft se prodávají výhradně na recepcí lázní. Nákup je zatím možný tedy pouze osobně. Platnost poukazů je 1 rok ode dne nákupu. Na poukaz lze čerpat na vstupenku do lázní včetně na noční koupání a do saun. V případě nevyčerpání celkové hodnoty poukazu peníze se nevracejí.

Děti a koupání v lázních Gyor

Děti platí ve věku 0-3 let registrační poplatek ve výši 200 Ft.  Děti do 17,99 let platí snížené vstupné. Více v ceníku služeb. O koupání nejmensích informace v odkazu Bazény

Důchodce a studenti

Na důchodcovskou vstupenku má nárok ten cizinec, který předloží občanský průkaz či pas a dokáže, že má nárok na důchodcovskou vstupenku (věková hranice pro ženy je 62 let a pro muže 65 let). Na recepcí k vydání důchodcové vstupenky se vždy vyžaduje tento doklad. Studentem se považuje osoba starší než 18 let vlastnící mezinárodně platný studentský průkaz.  Pro tuto věkovou skupinu je nabízena zvýhodněna vstupenka. Upozornění: na noční koupání se neposkytuje žádná sleva - je stanovena jednotná cena.

N

Noční koupání

Novinka: od 1. října 2018 je již možnost menší skupiny (min. 20 osob) předem registrovat. Takto registrované skupiny získají přednostní odbavení, ale hlavně získají delší dobu pobytu.
Aktuální informace najdete v odkazu Noční koupání

O

Občestvení na území lázní

Kolibri bár (Bar Kolibri)
V provozu: podle provozu lázní
Možnosti platby: hotovost v HUF, hotovost € a bankovní karta
Vízi bár (Vodní bar) - bar se nachází přímo v bazénu
V provozu: podle provozu lázní
Možnosti platby: hotovost v HUF, hotovost € a bankovní karta
Restaurace Azúr - bohatý výběr teplého jídla a pití - obrovské porce jídla
V provozu: podle provozu lázní
Možnosti platby: hotovost v HUF, hotovost € a bankovní karta

Oblečení v lázních (kraťase, koupací čepice)

Vstup do bazénů je pouze v plavkách nebo může být i v kraťasech?
Návštěvnící mohou do bazénů plavkách i v kraťasech. Koupací čepice nejsou povinné.

P

Parkování

Parkování u lázní je zdarma, za předpokladu... Čtěte prosím více...

Provozní doba

Čtěte prosím článek...

Platba v lázních

Je možné platit v lázních Gyor s Euro a Kč nebo platební kartou?
Vstupenku a lázeňské služby včetně občestvení můžete platit platební kartou (Visa, Maestro, atd.) Je možno hradit vstupenku a další služby i v Eur.
Je třeba počítat s tím, že kurz si může určit v Maďarsku každý podnikající subjekt - takže nemusí to být pro vás výhodné. Plaťte raďejí kartou nebo Ft.
S Kč není možné platit - neni to platné platidlo v Maďarsku.

S

Směnárna - výkup - Kč

Vykupují banky v Maďarsku Kč a jaký je kurz?
Ano, vykupují. Vše o kurzu Vám poskytne informace nejstarší a největší maďarská banka OTP.
Pokud si přejete vybrat HUF z bankomatů - je to možné pokud vlastníte bankovní kartu vedenou v Kč nebo v libovolné meně.

T

Těhotenství a koupání

Před návštěvu lázní v případě těhotenství v každém případě se prosím poraďte se svým lékařem. Informujte svého doktora o složení léčivé vody.

U

Údržba bazénů

Pravidelná údržba je určená zákonem o provozování lázní a koná se každém ročném období. Samozřejmě tyto práce se konají ne najednou ale postupně: jeden bazén za druhým. Informace o údržbě bazénů najdete vždy v našem Blogu


Z

Ztráty a nálezy

Ztracené a zapomenuté věci pokud je najde personál lázní či jiný návštěvník ve skříňkách či jinde (plavky, osušky, sluneční a zdravotní brýle, mobily, atd.) uložíme a skladuje 6 měsíců. Tyto věci poštou nikdy nezasíláme. Převzetí je možné pouze osobně. Zapomenuté osobní doklady je možnost převzít taktéž osobně nebo pro vydání dokladů se může pověřit jiná osoba, která se musí prokazovat plnou mocí. Pokud ke převzetí nedojde za týden pak doklady zasíláme na velvyslanectví dané či oné země.

Nenašli jste co hledáte o lázních Gyor - Ráb?

© 2010-2021 Všechna práva vyhrazena FodorKatka Kft. | Maďarsko - lázně Győr - Rába Quelle | Vítejte u nás!
© 2010-2022 Všechna práva vyhrazena FodorKatka Kft. | Maďarsko - lázně Győr - Rába Quelle | Vítejte u nás!