Často se ptáte


C

Cena vstupenek pro jednotlivce v lázních Gyor - Ráb

Vždy aktuálni ceny vstupenek najdete v odkazu Ceny služeb

Cena vstupenek pro skupiny v lázních Gyor

Poskytují se slevy pro skupiny za předpokladu dodržení učitých podmínek. Další informace

D

Dálniční známka

Potřebuji při cestě do Győru z Rusovcích dálniční známku?
Ne, pokud se vyhnete rychlosní silnici M15 a dálnici M1. Z Rusovcích od starého přechodu dojedete do starý přechod Rajka pak po opuštění starých budov najeďte na silnici 150 (odbočte vlevo) a pokračujte do Mosonmagyaróvár. V centru města pokračujte po silnici č. 1 (ne M1 - to je směr na dálnici). Do Győru dorazíte zhruba za 1 hodinu a ujedete do cíle zhruba 55 km. Podrobný popis jak se k nám dostanete

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy v hodnotě 5 a 10 000 Ft se prodávají výhradně na recepcí lázní. Nákup je možny tedy pouze osobně. Platnost poukazů je 1 rok ode dne nákupu. Na poukaz lze čerpat na vstupenku do lázní včetně na noční koupání a do saun. V případě nevyčerpání celkové hodnoty poukazu peníze se nevracejí.

Děti a koupání v lázních Gyor

Děti platí ve věku 0-3 let registrační poplatek ve výši 200 Ft.  Děti do 17,99 let platí snížené vstupné. Více v ceníku služeb. O koupání nejmensích informace v odkazu Bazény

Důchodce a studenti

U seniořů není rozhodující skuteční věk, ale doklad o tom, že pobírá t libovolného titulu důchod. Na recepcí se může vyžadovat tento doklad. Studentem se považuje osoba starší než 18 let vlastnící mezinárodně platný studentský průkaz.  Pro tuto věkovou skupinu je nabízena zvýhodněna vstupenka. Upozornění: na noční koupání se neposkytuje žádná sleva - je stanovena jednotná cena.

N

Noční koupání

Novinka: od 1. října 2018 je již možnost menší skupiny (min. 20 osob) předem registrovat. Takto registrované skupiny získají přednostní odbavení, ale hlavně získají delší dobu pobytu.
Aktuální informace najdete v odkazu Noční koupání

O

Občestvení na území lázní

Kolibri bár (Bar Kolibri)
V provozu: podle provozu lázní
Možnosti platby: hotovost v HUF, hotovost € a bankovní karta
Vízi bár (Vodní bar) - bar se nachází přímo v bazénu
V provozu: podle provozu lázní
Možnosti platby: hotovost v HUF, hotovost € a bankovní karta
Restaurace Azúr - bohatý výběr teplého jídla a pití - obrovské porce jídla
V provozu: podle provozu lázní
Možnosti platby: hotovost v HUF, hotovost € a bankovní karta

Oblečení v lázních

Vstup do bazénů je pouze v plavkách nebo může být i v kraťasech?
Návštěvnící mohou do bazénů plavkách i v kraťasech.


P

Parkování

Parkování u lázní je zdarma, za předpokladu... Čtěte prosím více...

Provozní doba

Čtěte prosím článek...

Platba v lázních

Je možné platit v lázních Gyor s Euro a Kč nebo platební kartou?
Vstupenku a lázeňské služby včetně občestvení můžete platit platební kartou (Visa, Maestro, atd.) Je možno hradit vstupenku a další služby i v Eur.
Je třeba počítat s tím, že kurz si může určit v Maďarsku každý podnikající subjekt - takže nemusí to být pro vás výhodné. Plaťte raďejí kartou nebo Ft.
S Kč není možné platit - neni to platné platidlo v Maďarsku.

S

Směnárna - výkup - Kč

Vykupují banky v Maďarsku Kč a jaký je kurz?
Ano, vykupují. Vše o kurzu Vám poskytne informace nejstarší a největší maďarská banka OTP.
Pokud si přejete vybrat HUF z bankomatů - je to možné pokud vlastníte bankovní kartu vedenou v Kč nebo v libovolné meně.

T

Těhotenství a koupání

Před návštěvu lázní v případě těhotenství v každém případě se prosím poraďte se svým lékařem. Informujte svého doktora o složení léčivé vody.

U

Ubytovací možností poblíž lázní

Doporučujeme náš nový, luxusní Hotel RQ Boutique & Unique Hotel**** pouze 90 kroků od recepci lázní. Nabízíme celkem 17 unikátních pokojů. U nás nenajdete dva stejné pokoje!
Doporučujeme dále níže uvedené ubytování nacházající se maximálně 500 metrů či méně od lázeňského areálu. Můžete si zajistit ubytování rychle, za nejnižší cenu a to online!
Hotel Isabell Győr****
Isabell apartments
Fehér Hajó Panzió Aqua-Fit Club
Pető Panzió
Arany Szarvas Fogadó és Captain Drakes Pub
Hotel Klastrom***
Hotel Capitulum****
Katalinkert Panzió
City Komfort Apartman


Z

Ztráty a nálezy

Ztracené a zapomenuté věci pokud je najde personál lázní či jiný návštěvník ve skříňkách či jinde (plavky, osušky, sluneční a zdravotní brýle, mobily, atd.) uložíme a skladuje 6 měsíců. Tyto věci poštou nikdy nezasíláme. Převzetí je možné pouze osobně. Zapomenuté osobní doklady je možnost převzít taktéž osobně nebo pro vydání dokladů se může pověřit jiná osoba, která se musí prokazovat plnou mocí. Pokud ke převzetí nedojde za týden pak doklady zasíláme na velvyslanectví dané či oné země.

Nenašli jste co hledáte o lázních Gyor - Ráb?